ÜRETİM

Sağlıklı bir dünya için üretiyoruz...

Enjeksiyonluk ampul ve flakonlar, üretim hattında, baskı, opc, renkli kırma gibi işlemlerden geçer. Daha sonra ürünler yüksek ısıya ulaşabilen fırınlardan geçer. Bu aşamada baskı boyasının işlenir ve ürünlerin oluşumu fırınlanma işlemi biter. Fırınlanan ürünler, temiz oda koşullarında kutulanır.

Üretim işlemlerinin tüm aşamaları kesintisiz olarak aynı hat üstünde gerçekleşir. Kalite kontrolleri yapılan ürünün, istenen kalite ve özelliklere uygunluğu denetlenir. Üretimlerimiz, uzman ekibimiz ve güncel teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır.

Flakonlar

ISO standartlarına veya müşteri isteklerine bağlı olarak özel spesifikasyonlarda, 1 mL’den 30 mL’ye kadar çeşitli hacimlerde, Renksiz veya sarı(amber, kahverengi veya bal rengi) renkte, Enjektabl şişe, tablet şişesi, vidalı(screw neck) şişe gibi çeşitli tiplerde, tanıtma halkalı(code ring), Seramik baskılı veya baskısız olarak üretilebilmektedir.

Enjeksiyonluk Ampuller

ISO standartlarına veya müşteri isteklerine bağlı olarak özel spesifikasyonlarda,1 ml’den 30 mL’ye kadar çeşitli hacimlerde, Renksiz veya sarı(amber, kahverengi veya bal rengi) renkte, Kesik(Form B, straight-stem ampoule)Huni(Form C, open-funnel ampoule) Kapalı(Form D, closed ampoule) formlarda, OPC(one point cut) veya renkli kırma halkası(color break ring) kırma özellikleri uygulanarak, Tek, çift veya 3 tanıtma halkalı(code ring),Seramik baskılı veya baskısız olarak üretilebilmektedir.

Prospektüs Katlama

Makinelerimizde max 900 cm uzunluğa kadar olan prospektüslerin bile çoklu katlanması yapılabilmektedir.

Intro

Bizden hizmet almak ister misiniz?

Tüm şirketler, kurum ve kuruluşlar için hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz!